نتیجه بازی دورتموند 0 – 1 بایرن مونیخ

تیم فوتبال بایرن مونیخ در دیداری حساس با یک گل دورتموند را مغلوب کرد.

این دو تیم آلمانی در شش خرداد و 26 می ماه میلادی به مساف همدیگر رفتند.

این بازی با نتیجه یک بر صفر با گل جاشوا کیمیچ بایدن توانست امتیاز بازی را کسب کند و افرادی که با پیش بینی فوتبال برای برد بایرن اقدام کرده بوند را برنده کند.

نتیجه بازی دورتموند 0 - 1 بایرن مونیخ

در شبی دیدنی که دو تیم موقعیت های زیادی روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند، در نهایت تیم بایرن مونیخ بود که با تک گل جاشوا کیمیچ مقابل دورتموند به برتری دست یافت تا با هفت امتیاز برتری در صدر در آستانه کسب یک قهرمانی دیگر قرار گیرد.

بازی با برتری تیم دورتموند آغاز شد و با دفع توپ اشتباه مانوئل نویر این تیم فاصله ای تا زدن گل اول نداشت تا پیش بیفتد، اما ضربه زمینی ارلینگ هالند روی خط توسط ژروم بواتنگ دور شد.

دقایقی بعد از این اتفاق برای تیم بایرن مونیخ تکرار شد.

سرژ گناربری در برابر دروازه و در موقعیت تک به تک قرار گرفت به توپ ضربه زد، اما این دفعه پیشچک روی خط توپ را دفع کرد و این فرصت طلایی از دست رفت.

در دقیقه 23 و روی پاس توماس مولر، کینگزلی کومان در مقابل دروازه دورتموند صاحب موقعیت گلزنی شد، اما بورکی به زیبایی ضربه این بازیکن را دور کرد.

در میانه های نیمه اول این بار لئون گورتکا بود که از پشت محوطه جریمه با یک ضربه قوی دروازه دورتموند را تهدید کرد، اما بورکی این بار نیز واکنش خوبی مقابل این ضربه داشت.

به گل رسیدن بایرن مونیخ در انتهای نیمه اول

اما در دقیقه 43 بایرن مونیخ به گل رسید.

جاشوا کیمیچ پشت محوطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه چیپ فوق العاده و با بهره گیری از جلو آمدن بورکی دروازه دورتموند را باز کرد.

در ادامه نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بایرن مونیخ با برتری 0-1 راهی رختکن شد.

دوستداران بازی فوتبال توانستند با شرط بندی فوتبال روی بازی بایرن صاحب یک برد شیرین شوند.

در همان اوایل نیمه دوم دورتموند موقعیت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه محکم داهوت از پشت محوطه مستقیما در اختیاز مانوئل نویر قرار گرفت.

در دقیقه 55 لئون گورتزکا با یک ضربه زمینی دروازه دورتموند را مورد هدف قرار دارد، اما بورکی به خوبی توپ را دور کرد و در ریباند نیز مت هوملس دروازه را نجات داد.

در دقیقه 70 بهترین موقعیت دورتموند برای گلزنی از دست رفت.

روی حرکت تماشایی یادون سانچو، ارلینگ هالند صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه زمینی او بعد از برخورد با بواتنگ به بیرون رفت.

دقایقی بعد تیم دورتموند می توانست از روی یک موقعیت ایستگاهی دروازه بایرن را باز کند، اما ضربه گریرو در شرایطی مناسب در اختیار نویر قرار گرفت.

در دقیقه 77 و روی همکاری تماشایی بازیکنان دورتموند، داهوت پشت محوطه صاحب موقعیت شد، اما ضربه محکم او با مهار دروازه بان بایرن کاملا تماشایی توسط نویر همراه شد.

در دقیقه 82 بهترین موقعیت بایرن مونیخ برای دو برابر کردن اختلاف ایجاد شد، اما ضربه فنی لواندوفسکی از پشت محوطه به دیرک برخورد کرد و این فرصت خوب از دست رفت. در اوقات اضافی متوقف شدن لواندوفسکی توسط داور خطا تشخیص داده نشد تا در نهایت بایرن با همان یک گل دورتموند را شکست دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *